Zamówienia, wysyłki i reklamacje:
Gadu Gadu 4721037, 022/ 394 15 46
Zakupy osobiste! Umów się na szybki odbiór produktu:
tel. 022/ 841 79 99
Tel.: 022/ 841 79 99
Dostawy i współpraca handlowa.
Kosmetyki do włosów
Kosmetyki do włosówstrona głównawiedzanapisz do nasregulaminkontakt
Produkty firmy EdumedAptekaDla domu i ogrodudermokosmetykiZdrowa żywność

Nagietek lekarski

Tę wszechstronną roślinę leczniczą możemy z powodzeniem uprawiać sami we własnym ogródku lub na działce. Nagietek jest mało wybredny, jeśli chodzi o warunki glebowe, byle miał dużo słońca.
Ziele bodziszka cuchnącego

Masz problemy ze skórą? Doskwiera ci bielactwo? Mamy dla Ciebie znakomity środek: ziele bodziszka cuchnącego (Geranii robertiani herba). Literatura zielarska poleca ziele bodziszka cuchnącego jako skuteczny środek przeciw bielactwu w postaci okładów i herbatek.
Skrzyp polny

Skrzyp polny to jedna z najstarszych roślin na Ziemi. Rośnie w całej Europie. Jest trudnym do wyplenienia chwastem. Ale francuska klasyfikacja roślin leczniczych umieszcza skrzyp na pierwszym miejscu wśród dwudziestu roślin posiadających nadzwyczajne właściwości.